Неперевершений дизайн і чудові експлуатаційні характеристики дозатора рідкого мила колекції GROHE Selection Cube дозволять привнести в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати нотки дивовижної лаконічної естетики і приємне відчуття всепоглинаючого комфорту.
Даний аксесуар призначений для установки на настінний тримач GROHE Selection Cube (40865000) — докуповується окремо.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм: 300 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Selection Cube (40805000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection Cube (40865000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.59 кг |
| Висота упаковки | 79 мм |
| Довжина упаковки | 228 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 88 мм |
| EAN | 4005176347924 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром, Матове скло |






