Володіючи розкішною геометричною чіткістю силуету, відмінними експлуатаційними характеристиками, бездоганним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine® і абсолютно простою, але в той же час надійною системою швидкого монтажу, рушникотримач у вигляді перекладини колекції GROHE Selection Cube стане ідеальним естетичним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
У разі необхідності даний сантехнічний аксесуар може використовуватися в якості поручня для ванни, забезпечуючи додаткову безпеку і зручність під час проведення водно-гігієнічних процедур.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 600 мм
- відстань між кріпленнями: 550 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.17 кг |
| Висота упаковки | 43 мм |
| Довжина упаковки | 682 мм |
| Тип аксесуара | Ручка для ванної,Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| EAN | 4005176347948 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






