метал
для склянки (40372001)
мильниці (40368001) або дозатора рідкого мила (40394001)
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine графіт браш покриття поверхні
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.3 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для мильниці |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| EAN | 4005176636653 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






