Напівп'єдестал GROHE Bau Ceramic - універсальний елемент інтер'єру ванної кімнати, який дозволить не тільки приховати сантехнічні труби, а й додасть раковині більш цікавий і естетично приємний вигляд.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- набір кріплень входить в комплект поставки
- підходить для комплектації з раковинами GROHE Bau Ceramic (39420000, 39421000 і 39440000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 7 кг |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176406232 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Bau Ceramic |
| Країна виробник | Єгипет |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | П'єдестал для раковини |
| Тип Монтажу | |






