панель змиву із ручним керуванням для пісуару
комплект для повного монтажу:
для Rapido U або Rapido UMB
116 x 144 мм
механічний функціональний картридж
мінімальний тиск 0,5 бара
максимальний робочий тиск 6 барів
регулюється в межах 1.0 - 6.0 л
низький рівень шуму (група II)
пластикова кріпильна рамка
кріплення прихованого монтажу
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 58 мм |
| Довжина упаковки | 151 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 123 мм |
| EAN | 4005176877407 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Поверхня | Нержавіюча сталь браш |
| Призначення | Для пісуара |






