матеріал: метал
349 мм (функціональна довжина 295 мм)
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
для прикручування (у комплект входять саморізи і дюбел)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.58 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Тип аксесуара | Поручень |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176429781 |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний матовий |






