Чудовий аксесуар для будь-якої ванної кімнати - тримач для рушників GROHE Selection з двома поворотними важелями в привабливому кольорі графіт глянцевий!
Так легко створити бездоганний дизайн ванної кімнати.
Просто додайте подвійний тримач для рушників GROHE Selection з прихованим кріпленням, що забезпечує гарний зовнішній вигляд.
Завдяки вишуканій, стильній формі, виготовлений з кращих матеріалів, він ідеально впишеться в будь-яку сучасну ванну кімнату.
Просто додай свої улюблені рушники!
У ньому є технології GROHE.
В міцній обробці GROHE Long-Life Shine використовуються технології GROHE - PVD покриття в спеціальних фарбувальних камерах (фізичне осадження пара), що забезпечує додаткову стійкість до подряпин.
А з нашою системою установки GROHE QuickFix і чіткими покроковими інструкціями ще ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який добре виглядає і робить життя в ванній ще більш приємним.
Ідеально підходить для рушників шириною до 400 мм. А пружини всередині петлі гарантують надійну фіксацію на стіні, і витримують мокрі і важкі рушники.
Аксесуари GROHE Selection - точна інженерія, матеріали найвищої якості і унікальний, непідвладний часу дизайн.
Вам ще знадобитися мильниця, душовий піддон, набір для унітазу з йоржиком, косметичне дзеркало і різні гачки для рушників.
Матеріал: метал
довжина 441 мм (функціональна глибина 400 мм),
приховане кріплення,
подвійний регульований тримач,
поверхня GROHE Long-Life Shine темний графіт глянцевий
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.63 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176577949 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Графіт темний |






