інфрачервона електроніка для раковини
без змішування
з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
включає Powerbox з системою енергозапасання
GROHE WaterSaving 6,0 л / хв
гнучкий з'єднувальний шланг
фільтр від бруду
система швидкого монтажу
Powerbox
генератор енергії з гідротурбіною
внутрішній блок енергозбереження
з використанням 60 сек / 24 год. в режимі очікування, 260 сек. / 100 ч. в режимі очікування
з додатковим резервним електроживленням
7 попередньо встановлених режимів:
- автоматичний змив
- термічна дезінфекція
- миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.12 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 210 мм |
| EAN | 4005176982774 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | PowerBox |
| Колекція | Euroeco Cosmopolitain T |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






