Функціональність і візуальна привабливість є важливими параметрами раковини, гармонійна комбінація яких впливає на остаточний вибір споживача на користь того чи іншого виробу. Дивовижної краси вбудована модель колекції GROHE Cube Ceramic наповнить вашу ванну кімнату практичністю та естетикою мінімалістичного дизайну.
Володіючи унікальними антибактеріальними властивостями, зносостійке покриття GROHE PureGuard® спростить процес прибирання та мінімізує витрати сил і часу на його проведення.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- розміри (д х ш): 492 x 370 мм
- вбудована знизу (під стільницю)
- з переливом
- набір кріплень входить у комплект поставки
- GROHE PureGuard® зносостійке покриття з антибактеріальними властивостями
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 8.8 кг |
| Висота упаковки | 395 мм |
| Довжина упаковки | 509 мм |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| EAN | 4005176442643 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Під стільницю |






