GROHE Red Duo
має окрему ручку для подачі окропу
сертифікована ручка безпеки з функцією "витягти і повернути"
установка на один отвор
GROHE SilkMove 35 мм керамічний картридж
GROHE Long-Life Shine поверхня
поворотний, ізольований трубчастий вилив
обмежувач повороту виливу
гнучкі з'єднувальні шланги
захищений від зворотного потоку
окремі шланги під'єднання
підключення до бойлеру GROHE Red
мінімальний рекомендований тиск 2,0 бар
Подумайте, скільки разів за день ви грієте воду і скільки часу ви чекаєте, коли закипить чайник?
Тепер уявіть, що ви можете зекономити час, енергію, простір на кухні!
Все це вам може надати GROHE Red - прекрасна і надійна система,
яка дозволяє швидко і безпечно набрати окріп прямо з крана!
Одного разу, відкривши для себе всі переваги цього чудового помічника на кухні, ви захочете, щоб він залишився з вами!
Глянцевий блиск, обтічні форми - мінімалістичний дизайн GROHE Red Duo контрастує з його функціональністю!
На відміну від більшості бойлерів з нержавіючої сталі та міді, внутрішня поверхня GROHE Red Duo покрита
високоякісним титановим сплавом - відмінний захист від корозії і накипу, подовжуючи час безпечного використання бойлера на багато років!
Компактні бойлери GROHE Red випускаються в двох розмірах і акуратно поміщаються під мийкою, звільняючи цінну робочу поверхню.
Розміри бойлерів GROHE Red
У бойлера розміру M (на 3 л окропу) висота 37 см,
у бойлера розміру L (на 5,5 л окропу) висота 49 см.
Діаметр обох бойлерів - 21 см.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.68 кг |
| Вид виливу | C-вилив |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 550 мм |
| Ширина упаковки | 360 мм |
| EAN | 4005176897993 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Red |
| Країна виробник | Португалія |
| Поверхня | Хром |
| Тип управління | Важільний |





