Стильний і напрочуд простий у встановленні! Пропонуємо повний комплект аксесуарів GROHE Start Cube 4-в-1, який миттєво створює бездоганний дизайн і практичність у ванній кімнаті. Зручний універсальний набір включає тримач для туалетного паперу, гачок для халата, кільце для рушників і вішалку для рушників (558 мм). Тож життя у ванній буде набагато приємнішим! Виготовлений із найкращих матеріалів, кожен аксесуар створений для довговічності, а прихована система кріплення виглядає справді професійно. Усі вони покриті міцним хромом GROHE Long-Life Shine, який легко миється та виблискує роками. Але не забувайте, як легко їх встановити! Їх можна прикрутити за допомогою шурупів і дюбелів (входять в комплект) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. Крім того, якщо ви хочете додати більше відповідних продуктів, тоді відкрийте для себе додаткові аксесуари: щітка для унітазу, мильниця, дозатор мила та кошик для душу.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.32 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 675 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176774164 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






