Кільце для рушника GROHE Allure New, створене з неймовірним почуттям стилю та з урахуванням усіх вимог до експлуатаційної практичності, чудово впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати, задаючи потрібний тон приміщенню і наповнюючи його невимушеною атмосферою всепоглинаючого комфорту.
Відмінною рисою даної моделі є її унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine® та першокласна система швидкого монтажу, яка забезпечить просту і надійну фіксацію виробу до призначеної для цього настінної поверхні.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 200 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.73 кг |
| Висота упаковки | 235 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| EAN | 4005176531026 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






