Рушникотримач у вигляді кільця GROHE Selection Cube — це втілення строгого мінімалізму, ефектної лаконічності, неймовірної практичності та бездоганної якості виконання. Володіючи всіма вищезгаданими характеристиками, даний сантехнічний аксесуар стане чудовим естетичним і функціональним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Крім того, представлений виріб вирізняється наявністю унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® та абсолютно простої і зрозумілої системи швидкого монтажу.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 250 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.81 кг |
| Висота упаковки | 34 мм |
| Довжина упаковки | 316 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 69 мм |
| EAN | 4005176347849 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






