2 дюйми
з резиновою проставкою хомута
для 39044000
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.29 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 197 мм |
| Ширина упаковки | 189 мм |
| EAN | 4005176936166 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |
2 дюйми
з резиновою проставкою хомута
для 39044000
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.29 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 197 мм |
| Ширина упаковки | 189 мм |
| EAN | 4005176936166 |
| Гарантія | 132 місяців |
| Колекція | Rapid Pro |
| Країна виробник | Німеччина |