Мембрана зворотного осмосу GROHE Blue сумісна зі стартовими комплектами GROHE Blue з фільтром зворотного осмосу та фільтром мінералізації зворотного осмосу та забезпечує абсолютно безпечну питну воду.
Технологічно досконала мембрана зворотного осмосу GROHE Blue просто вставляється в комплект GROHE Blue з фільтром зворотного осмосу 40877000 або фільтром зворотного осмосу з фільтром мінералізації (40878000). Там він видаляє всі частинки з водопровідної води, включаючи бактерії та мікроби. Цей продукт ідеально підходить для регіонів, де вода не придатна для безпосереднього пиття. Він видаляє всі забруднювачі з водопровідної води, включаючи хімічні речовини, гормони та мікроорганізми. Залишається абсолютно безпечна, чиста питна вода. Утримання солі становить понад 97%. З мембраною система досягає витрати 1,5 літра за хвилину при тиску подачі від 1,0 до 4,0 бар. Мембрану необхідно замінити приблизно за рік.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.51 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 121 мм |
| Довжина упаковки | 418 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 121 мм |
| EAN | 4005176748011 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | |






