Колекція GROHE Essentials представлена лаконічними аксесуарами для санвузла, які прекрасно доповнять його інтер'єр і забезпечать вас комфортом під час виконання щоденних гігієнічних процедур.
Тримач туалетного паперу з однойменної колекції виконаний в сучасному стилі, зручний для користування і простий у догляді завдяки унікальному зносостійкому покриттю GROHE Long-Life Shine®, яким він володіє.
Дана модель створить неймовірний ансамбль гармонії і функціональності в комплекті з іншими виробами серії GROHE Essentials.
- колір: суперсталь
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- тримач без кришки
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Висота упаковки | 190 мм |
| Довжина упаковки | 144 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 55 мм |
| EAN | 4005176413131 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






