для змішувачів прихованого монтажу
для холодної та попередньо змішаної води
маркування: синє/червоне
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
3 режими налаштування потоку: короткий - середній - довгий (заводське налаштування: короткий), прибл. 7, 15, 30 сек (залежно від тиску)
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.74 кг |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Довжина упаковки | 202 мм |
| Тип монтажу змішувача | |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176893162 |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | |
| Колекція | Euroeco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | |
| Тип управління | |






