Поворотний тримач для рушників колекції GROHE Allure New є ідеальним зразком еталонної комбінації бездоганного стилю і неймовірної практичності, що дозволяє йому стати невід'ємною візуальною та функціональною складовою інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
Виконаний з використанням унікального зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine®, даний аксесуар збереже свою презентабельність на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 460 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 460 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| EAN | 4005176531644 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Allure New |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






