Тримач запасного рулону туалетного паперу GROHE Selection Cube — це та річ, яка ніколи не буде зайвою в інтер'єрі сучасного санвузла. Необхідність придбання даного аксесуара обумовлена можливістю виключення ймовірності виникнення неприємної ситуації, пов'язаної з виявленням відсутності туалетного паперу на основному тримачі.
Представлений виріб відрізняється надзвичайно стильним зовнішнім виконанням, наявністю бездоганного зносостійкого покриття GROHE Long-Life Shine® і передбаченою системою швидкого монтажу, яка спрямована на полегшення та спрощення процедури установки тримача.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.24 кг |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176347900 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection Cube |
| Країна виробник | Тайвань |
| Поверхня | Хром |






