з інфрачервоним датчиком для контролю, налаштування та обслуговування
Покриття GROHE Long-Life Shine білий альпійський
з трансформатором (42470000) 100–230 В змінного струму 50–60 Гц, 6,75В 4 Вт постійного струму
для нових установок та модернізації всіх бачків GD2
серводвигун
вертикальна установка
передня панель 156 х 197 мм
приховане антивандальне виконання
інфрачервоне керування
7 встановлених програм:
автоматичний змив
функція очищення
промивання вкл/викл
додаткові функції та спеціальні налаштування можна точно налаштувати за допомогою пульта дистанційного керування (36407)
регульований змив (3 - 9 л) вручну та з пульта
схвалено РЄ
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.16 кг |
| Висота упаковки | 95 мм |
| Довжина упаковки | 368 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | Тільки вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Електронне |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| EAN | 4005176706806 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Tectron Bau E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ABS пластик |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Для унітазу |






