Чиста елегантність і преміальна якість - змішувач для раковини GROHE Allure Brilliant з високим виливом!
Приємний мінімалістичний вигляд і передові технології! Одноважільний змішувач для раковини GROHE Allure Brilliant з високим виливом поєднує в собі архітектурний підхід і зручність, створюючи у ванній кімнаті по-справжньому драматичний акцент.
Він оснащений інноваційними технологіями GROHE, а в комплект входить донний клапан. Технологія GROHE WaterSaving обмежує витрату води до 5 л / хв, що зберігає як воду, так і гроші - і все це без компромісів з якістю роботи.
Керамічний картридж GROHE SilkMove гарантує плавність і точність управління напором і температурою води. Надійна хромова поверхня GROHE Long-Life Shine стійка до подряпин і збереже свій блиск на довгі роки.
GROHE Allure Brilliant - стиль, що поєднується з розкішшю досконалості.
монтаж на один отвір
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
обмежувач температури
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.0 л / хв обмежувач витрати води
GROHE QuickFix система швидкого монтажу
вилив з вбудованим аератором
донний клапан 1 1/4 дюйма
гнучкі з'єднувальні шланги
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 3.82 кг |
| Висота упаковки | 135 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Ширина упаковки | 325 мм |
| EAN | 4005176898754 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Allure Brilliant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром |






