металл
в комплект входят:
крючок для банного халата (40 961)
держатель для туалетной бумаги с крышкой (41 102)
держатель для полотенца 600 мм (41 089)
скрытое крепление
GROHE Long-Life Finish - стойкое долговечное покрытие
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (GROHE QuickGlue A2 клейові комплекти 41 128 000 продаються окремо)
запасна монтажна пластина (40 917 000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.84 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 675 мм |
| Тип аксесуара | Набір аксесуарів |
| Ширина упаковки | 290 мм |
| EAN | 4005176773051 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Суперсталь |






