довжина кронштейну 286 мм
метал, колір - хром/золото
з'єднувальна різьба 1/2 дюйму
розетка Grandera
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
підходить для всіх верхніх душів Grandera
мінімальний тиск 1.0 бар
Тип товару: Душовий кронштейн
Поверхня: Глянцева
Тип монтажу: На стіну
Область застосування: Побутова
Дизайн: Rainshower Grandera
Стилістика дизайну: Сучасний стиль
Матеріал: Латунь
Технології: GROHE WaterSaving, GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.69 кг |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| EAN | 4005176933547 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | Для душу |






