із інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, налаштування і сервісного обслуговування
для холодної та попередньо змішаної води
6 V літієва батарейка, тип CR-P2
Строк служби батарейки: прибл. 7 років (150 увімкнень за день)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
регульована площина обертання 0° / 150° / 360°
регулятор ламінарного струменю 5.0 л/хв
гнучкий з'єднувальний шланг
фільтр для затримання бруду
із вбудованим соленоїдним клапаном
зовнішня батарея
система швидкого монтажу
багаторівневий указівник стану батареї
7 попередньо встановлених програм:
автоматичне змивання
термічна дезінфекція
режим миття
додаткові функції і точні налаштування за допомогою дистанційного пульту 36 407
схвалено CE
клас шуму I відповідно до DIN 4109
тип захисту змішувача IP 59K
мінімальний тиск 1.0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.78 кг |
| Висота упаковки | 87 мм |
| Довжина упаковки | 560 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 208 мм |
| EAN | 4005176415685 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | |
| Електроживлення | Елемент живлення 6 вольт |
| Колекція | Essence E |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | Зовнішній монтаж |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






