Набір аксесуарів для санвузла GROHE Start, що складається з гачка для банного халата/рушника, туалетного гарнітура з йоржиком та тримача для туалетного паперу, дозволить вам відчути всю красу сучасного комфорту.
Представлені вироби виконані в бездоганному глянцевому покритті GROHE Long-Life Shine® і оснащені унікальною системою швидкого монтажу з доданою до неї чіткою покроковою інструкцією.
Склад набору:
Тримач для туалетного паперу (з кришкою) GROHE Start (41179000):
- колір: чорний
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- тримач з кришкою
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Start (41185000):
- колір: чорний
- поверхня металевих частин: матова
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
Гачок для банного халата GROHE Start (41173000):
- колір: чорний
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.01 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 585 мм |
| Тип аксесуара | |
| Ширина упаковки | 175 мм |
| EAN | 4067393016557 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






