Маючи витончений силует і досконалі експлуатаційні характеристики, кільце для рушника GROHE Start, виконане з міцного металу і представлене в бездоганному глянцевому покритті GROHE Long-Life Shine®, стане відмінним доповненням інтер'єру будь-якої сучасної ванної кімнати.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- діаметр кільця: 180 мм
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE QuickGlue A1 (41127000) – докуповується окремо
- запасна монтажна пластина GROHE (40917000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.36 кг |
| Висота упаковки | 193 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Кільце для рушника |
| Ширина упаковки | 78 мм |
| EAN | 4005176783166 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






