Пляшка GROHE Blue - це ваша ідеальна посудина для зберігання і транспортування питної води. Дана ємність виготовлена з тритана, який сприяє збереженню натурального запаху води, а кришка з ремінцем дозволяє легко переносити пляшку, розташувавши її на зап'ясті руки. Крім бездоганної функціональності, даний виріб має стильний дизайн, який повністю відображає характер і цінності компанії GROHE.
- матеріл: тритан
- кришка із ремінцем
- об'єм: 500 мл
- не містить Бисфенол А
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.19 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176351082 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Прозоре скло |






