розмір 500 x 380 мм
висота 145 мм
сантехнічне обладнання
колір альпійський білий
покриття HyperClean
технологія Proguard - гладка поверхня блокує утворення відкладень
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 12 кг |
| Висота упаковки | 199 мм |
| Довжина упаковки | 536 мм |
| Ширина упаковки | 416 мм |
| EAN | 4005176345111 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Eurostyle |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | На стільницю |






