Блок охолодження 180 Вт, 230 В, 50 Гц
рівень звуку в режимі очікування 44 дБ(А)
забезпечує 3 літри охолодженої газованої води на годину
Схвалено CE
необхідні вентиляційні отвори в нижній частині кухонної шафи
Налаштування програмного забезпечення та моніторинг фільтра та ємності CO2 можливий через додаток GROHE Ondus
з Bluetooth 4.0* та інтерфейсом WIFI для бездротового передачі даних
для пристроїв Apple** та Android
Радіус дії Bluetooth (макс. 10 м) залежить від використовуваних матеріалів і стін між передавачем і приймачем
регулюється для фільтра GROHE Blue S-Size, фільтра з активованим вугіллям GROHE Blue та фільтра GROHE Blue з магнію + цинк
Системні вимоги Apple iPhone з iOS 12.0 або вище Системні вимоги Смартфон Android з Android 6.0 або новішої версії Мобільні пристрої та додаток GROHE Watersystems*** не входять в комплект поставки і повинні бути замовлені окремо через авторизований Apple Store/store/iTunes або Google Play Store.* Словний знак і логотипи Bluetooth є зареєстрованими торговими марками, що належать Bluetooth SIG, Inc., і будь-яке використання таких марок GROHE AG здійснюється за ліцензією. Інші торгові марки та торгові назви належать їх відповідним власникам.** Apple, логотип Apple, iPod, iPod Touch, iPhone та iTunes є торговими марками Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. Apple не несе відповідальності за роботу цього пристрою або його відповідність стандартам безпеки та нормативним вимогам.*** Доступно безкоштовно через програму iTunes або магазин Google Play.
має бути оснащений зворотним клапаном EA, затвердженим компанією Belgaqua
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 18.69 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 670 мм |
| Довжина упаковки | 600 мм |
| Функція охолодження та газування | Так |
| Ширина упаковки | 400 мм |
| EAN | 4005176454301 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Для кухні |






