Рушникотримач GROHE Essentials Cube — це той аксесуар для ванної кімнати, який, зважаючи на свій дивовижний зовнішній вигляд і неперевершену функціональність, заслуговує захоплених поглядів і найвищої похвали.
Чудово спроектована конструкція даного виробу складається з двох поворотних рукояток, виконаних в бездоганному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine®, яке дозволить насолоджуватися неймовірною красою тримача довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- довжина: 439 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.5 кг |
| Висота упаковки | 455 мм |
| Довжина упаковки | 82 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 52 мм |
| EAN | 4005176324444 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






