Настінний металевий тримач GROHE Essentials, представлений у кольорі «холодний світанок», — це чудове поєднання елегантної, лаконічної геометрії, розкішних функціональних характеристик та високої якості виконання.
Даний сантехнічний аксесуар призначений для комплектації з мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394GL).
- колір: холодний світанок
- поверхня: глянцева
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
- дюбелі та саморізи входять у комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) – докуповується окремо
- можлива комбінація з: мильницею GROHE Essentials (40368001), склянкою для зубних щіток GROHE Essentials (40372001) або дозатором рідкого мила GROHE Essentials (40394GL1)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для склянки чи мильниці |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176429422 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






