Підключення 1/2 дюйма
З клавішею управління і відвідним штуцером
Мінімальний тиск 0,5 бар
Максимальний тиск 10 бар
З вбудованим запірним клапаном
Регулятор потоку змиву
протестований
Регульований обсяг змиву 1,0 - 4.0 л
з латуні
З насувної розеткою
Змивна трубка 200 мм
внутрішнє з'єднання
GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
Тип монтажу панелі змиву: Тільки вертикальний
Режими змиву: 1 обсяг змиву
Обсяг бачка, що змиває, л: 9 л
Рекомендована мінімальна тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: Механічне
Дизайн: Rondo
Матеріал: Метал
Колір: Хром
Технології: GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.92 кг |
| Висота упаковки | 68 мм |
| Довжина упаковки | 203 мм |
| Режими змиву | 1 об `єм змиву |
| Тип монтажу панелі змиву | |
| Управління змивним клапаном | Механічне |
| Ширина упаковки | 133 мм |
| EAN | 4005176837937 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Rondo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для пісуара |






