скло/метал
настінний монтаж
приховане кріплення
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
підходить для прикручування (з використанням шурупів та дюбелів) або приклеювання (клейові комплекти GROHE QuickGlue A1 41 127 000 продаються окремо)
запасна головка щітки (41201 L00, 41201 KS0)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.17 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4067393016243 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






