з інфрачервоним датчиком для двостороннього зв'язку для моніторингу, настройки та сервісного обслуговування
для холодної або змішаної води
6V літієва батарейка, тип CR-P2
Термін служби батарейки: прибл. 7 років (150 включень в день)
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5,7 л / хв
гнучкі з'єднувальні шланги
oбратний клапан
фільтри від бруду
з вбудованим електромагнітним клапаном
зовнішня батарея
система швидкого монтажу
багатоступінчастий покажчик стану батарейки
7 попередньо встановлених режимів
автоматичний змив
миючий режим
додаткові функції і точні налаштування за допомогою пульта дистанційного керування 36407
Схвалено в СE
клас шуму I по DIN 4109
мінімальний тиск 1,0 бар
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.72 кг |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Тип монтажу змішувача | Класичний |
| Ширина упаковки | 220 мм |
| EAN | 4005176473685 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Донний Клапан | Без донного клапану |
| Електроживлення | |
| Колекція | BauCosmopolitain |
| Країна виробник | Німеччина |
| Монтаж | |
| Наявність термостата | Без термостата |
| Поверхня | Хром |
| Призначення | Для раковини |
| Тип управління | Інфрачервоний |






