1 режим струменю : Rain
матеріал: метал
GROHE WaterSaving 7,6 л/хв обмежувач витрати
GROHE DreamSpray ідеальний потік із усіх форсунок
Внутрішній канал WaterGuide для збільшення терміну служби
GROHE CoolTouch захист від ошпарювання
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
Система захисту від накипу SpeedClean
Універсальна система кріплення. Підходить для всіх стандартних душевих шлангів.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.33 кг |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
| EAN | 4005176936210 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Колекція | Grandera |
| Країна виробник | Німеччина |
| Поверхня | Хром Золото |
| Призначення | |






