З дзеркальною поверхнею
Кнопка змиву пластикова, колір титаниум
Для пневматичного зливного клапана
Для вертикального і горизонтального монтажу
156x197 мм
Зроблено з безпечного скла
Кріпильна рама з монтажним комплектом
GROHE WaterSaving® - технологія досконалого потоку при зменшеній витраті води
Тип монтажу панелі змиву: горизонтальний або вертикальний
Режими змиву: 3 режими змиву: 2-х об'ємний, старт / стоп або безперервний
Розмір панелі змиву: стандартна
Рекомендований мінімальний тиск (бар): 0,5 бар
Максимальний тиск, бар: 5 бар
Управління змивним клапаном: пневматичне
Дизайн: Skate Cosmopolitan Glass
Матеріал: безпечне скло
Колір: дзеркальний
Технології: GROHE WaterSaving
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.94 кг |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Режими змиву | Двохоб'ємний, старт-стоп, безперервний |
| Тип монтажу панелі змиву | Горизонтальний або вертикальний |
| Управління змивним клапаном | Пневматичне |
| Ширина упаковки | 195 мм |
| EAN | 4005176896941 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Skate Cosmopolitan |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Безпечне скло |
| Поверхня | Дзеркало |
| Призначення | Для унітазу |






