Пляшка GROHE Blue - це ваша ідеальна посудина для зберігання і транспортування питної води. Дана ємність виготовлена з нержавіючої сталі, яка сприяє збереженню натурального запаху води, а кришка з ремінцем дозволяє легко переносити пляшку, розташувавши її на зап'ясті руки. Крім бездоганної функціональності, даний виріб має стильний дизайн, який повністю відображає характер і цінності компанії GROHE.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: нержавіюча сталь
- із подвійними стінками
- кришка із ремінцем
- об'єм: 450 мл
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.43 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 95 мм |
| EAN | 4005176647017 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






