Поворотний рушникотримач GROHE Selection у кольорі «фантомний чорний» — це бездоганне поєднання неперевершеної якості та візуальної привабливості.
Виконаний у довговічному матовому покритті GROHE Long-Life Shine®, даний сантехнічний аксесуар збереже свою первозданну красу та чарівність навіть через багато років щоденної експлуатації.
- колір: фантомний чорний
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- довжина: 441 мм
- 2 рукоятки, поворотна конструкція
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.62 кг |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для рушника |
| Ширина упаковки | 75 мм |
| EAN | 4005176782473 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Фантомний чорний |






