Дозатор рідкого мила GROHE Selection — це стильний і в той же час практичний аксесуар, який прекрасно доповнить інтер'єр будь-якої сучасної ванної кімнати.
Дана модель виконана з матового скла і укомплектована металевим хромованим носиком, що володіє унікальним зносостійким покриттям GROHE Long-Life Shine®, яке славиться своєю довговічністю і неймовірною простотою в догляді.
- колір: хром
- поверхня металевих частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
- об'єм: 120 мл
Комплектація:
- дозатор рідкого мила GROHE Selection (41028000)
- без тримача – докуповується окремо
- рекомендований тримач – GROHE Selection (41027000)
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.54 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 145 мм |
| EAN | 4005176576942 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






