Стильний і напрочуд простий у встановленні! З тримачем туалетного паперу GROHE Start Cosmopolitan ніколи не було так просто додати дизайнерський аксесуар, який зробить життя у ванній кімнаті більш стильним і приємним. Тонкий, елегантний і розроблений у Німеччині з найкращих матеріалів, він ідеально виглядає в будь-якій сучасній ванній кімнаті. Завдяки прихованому кріпленню він має гарний дизайн, який виглядає по-справжньому професійно, а довговічне покриття GROHE Long-Life Shine виблискує роками. Але не забувайте, як легко його встановити! Тримач можна прикрутити (саморізи та дюбелі в комплекті) або, для ще більш зручного рішення, приклеїти! Все, що вам потрібно, це GROHE QuickGlue. І якщо ви хочете створити бездоганний дизайн ванної кімнати з відповідними аксесуарами, тоді не забудьте про додаткові елементи: гачок для халата, кільце для рушників, вішалку для рушників і мильниця.
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.32 кг |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Тип аксесуара | Тримач туалетного папіру |
| Ширина упаковки | 65 мм |
| EAN | 4005176783081 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Start Cosmopolitan |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






