Витончена, компактна раковина з антибактеріальним покриттям і покриттям, яке запобігає прилипанню, раковина GROHE Euro Ceramic 45 - відмінний варіант для сучасних ванних кімнат.
Розміри цієї раковини настінного монтажу складають 450 х 400 мм. Раковина виготовляється з гладкої порцеляни в кольорі "альпін-білий", що робить виріб надійним і довговічним.
Антибактеріальне покриття GROHE PureGuard не дозволить вапну, бруду і мікробам затриматися на поверхні раковини.
Завдяки тому, що кераміка GROHE з серії Euro відмінно поєднується зі змішувачами колекцій GROHE Eurostyle і Eurosmart, ви зможете втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї.
Кераміка GROHE Euro Ceramic - практичні функції і сучасний силует, що ідеально підходить для вашого способу життя.
Підходить для комбінації з напівп'єдесталом GROHE Euro Ceramic (39325000).
настінний монтаж
1 отвір під змішувач
з переливом 450 x 400 мм
санітарна кераміка
Стійкий до ушкоджень PureGuard і анти-бактеріальне глазурування
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 15.5 кг |
| Висота упаковки | 440 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упаковки | 200 мм |
| EAN | 4005176417375 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | PureGuard |
| Призначення | Раковина |
| Тип Монтажу | Підвісна |






