Напівп'єдестал GROHE Euro Ceramic надає можливість створення ідеальних комбінацій з раковинами цієї ж серії. Елегантна модель, яка приковує увагу своїм вишуканим зовнішнім виглядом і виконує роль елемента, що доповнює цілісний образ сучасного інтер'єру ванної кімнати.
- колір: альпін - білий
- матеріал: сантехнічний фарфор
- набір кріплень входить в комплект поставки
- підходить для комплектації з усіма раковинами GROHE Euro Ceramic, окрім 39324000, 3932400H, 39327000, 3932700H
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 11 кг |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| EAN | 4005176344947 |
| Гарантія | 72 місяців |
| Колекція | Euro Ceramic |
| Країна виробник | Таїланд |
| Поверхня | Білий альпійський |
| Призначення | П'єдестал для раковини |
| Тип Монтажу | |






