скло/метал
об'єм 160 мл
підходить для власників:
Essentials (40 369)
Essentials Cube (40 508)
Bau Cosmopolitan (40 585)
Essentials Authentic (40 652)
GROHE Long-Life Finish – стійке довговічне покриття
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.47 кг |
| Висота упаковки | 85 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |
| EAN | 4067393021919 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Чорний матовий |






