Туалетний гарнітур з йоржиком GROHE Essentials Authentic стане вашим незамінним помічником у боротьбі за підтримання чистоти на внутрішній поверхні унітаза. Даний аксесуар створений в класичному стилі, що ідеально поєднує елегантну витонченість, вишукану лаконічність і бездоганну функціональність.
Чудове візуальне виконання представленого виробу підкріплено його вражаючими експлуатаційними характеристиками, представленими у вигляді використання унікального довговічного покриття GROHE Long-Life Shine®, в якому виконані рукоятка щітки і настінний тримач колби.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- настінний монтаж
- приховане кріплення
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.22 кг |
| Висота упаковки | 125 мм |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 205 мм |
| EAN | 4005176324406 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Authentic |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






