Розкішна скляна поличка GROHE Essentials забезпечить вас ідеальним місцем для зберігання всього необхідного ванного приладдя і важливих предметів особистої гігієни. Даний аксесуар стане не тільки вдалим функціональним і практичним доповненням інтер'єру сучасного санвузла, а і його невід'ємною естетичною складовою.
Монтажні кронштейни, на які встановлюється поличка, виконані в унікальному зносостійкому покритті GROHE Long-Life Shine® і мають приховувані кріплення, що сприяють швидкій і надійній фіксації виробу до призначеної для цього поверхні.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: прозоре скло/метал
- довжина: 530 мм
- відстань між кріпленнями: 380 мм
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.64 кг |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 583 мм |
| Тип аксесуара | Скляна поличка |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| EAN | 4005176327971 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром, Прозоре скло |






