GROHE Blue Фільтр з активованого вугілля
для регіонів з жорсткістю води до 9 ° dKH
ресурс 3000 л
3-ступінчастий фільтр
для GROHE Blue Home, GROHE Blue Professional і GROHE Blue Pure
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.71 кг |
| Вид виливу | |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Функція охолодження та газування | |
| Ширина упаковки | 85 мм |
| EAN | 4005176984099 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Австрія |
| Призначення | Аксесуар |






