Вишуканий дизайн туалетного гарнітура з йоржиком GROHE Essentials Cube в поєднанні з його неймовірними експлуатаційними характеристиками — це те, що потрібно для створення стильного і в той же час функціонального інтер'єру санвузла.
Поверхня даного аксесуара виконана з використанням унікальної технології GROHE Long-Life Shine®, що дозволяє домогтися отримання високоякісного зносостійкого покриття, яке збереже свою зовнішню презентабельність на довгі роки користування.
- колір: хром
- поверхня металічних частин: глянцева
- матеріл: матове скло/метал
- GROHE Long-Life Shine® хромована поверхня
- настінний монтаж
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 1.36 кг |
| Висота упаковки | 388 мм |
| Довжина упаковки | 208 мм |
| Тип аксесуара | Туалетна щітка |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| EAN | 4005176324604 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials Cube |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Хром |






