матеріал: скло / метал
без підсвітки
збільшення: x 7
приховане кріплення
покриття GROHE Long-Life
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 2.01 кг |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 315 мм |
| Тип аксесуара | Косметичне дзеркало |
| Ширина упаковки | 240 мм |
| EAN | 4005176578670 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Selection |
| Країна виробник | Китай |






