Тримач запасного рулону туалетного паперу GROHE Essentials — річ вельми актуальна і доцільна з точки зору запобігання виникненню конфузної ситуації, пов'язаної з раптовим виявленням відсутності паперу на основному тримачеві. З цим чудовим аксесуаром ви більше ніколи не опинитеся в такому незручному положенні.
Крім свого практичного значення, представлений виріб має привабливий дизайн і унікальне зносостійке покриття GROHE Long-Life Shine®, яке захистить його поверхню від стирання і втрати первозданного зовнішнього вигляду.
- колір: теплий захід сонця
- поверхня: матова
- матеріл: метал
- GROHE Long-Life Shine® покриття
- приховане кріплення
- саморізи і дюбеля входять в комплект поставки
- GROHE GlueFix® можливість кріплення виробу до стіни за допомогою клею GROHE (40915000) - докуповується окремо
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.38 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176430053 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Теплий захід сонця матовий |






