Завдяки чудовому тримачу додаткового рулону туалетного паперу GROHE Essentials у кольорі "холодний світанок" вам більше не доведеться зіткнутися з неприємною ситуацією у ванній кімнаті. Спроектований у Німеччині він має приховані кріплення, цей тримач виконаний у довговічному покритті GROHE Long-Life Shine, яке збереже свій блиск на довгі роки.
Його дуже просто встановити - достатньо слідувати покроковим інструкціям. Щоб завершити дизайн ванної, підберіть інші вироби з колекції GROHE Essentials: гачок для халата, туалетну щітку, тримачі для рушників і поручень для ванни.
Аксесуари GROHE Essentials - точне виробництво, найвища якість та надійний дизайн. Ідеальний завершальний штрих для ванних кімнат, виконаних у будь-якому дизайні!
метал
настінний монтаж
приховане кріплення
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні
Шурупи та дюбелі в комплекті
| Характеристики | |
| Вага упаковки | 0.42 кг |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Тип аксесуара | Тримач для папіру |
| Ширина упаковки | 125 мм |
| EAN | 4005176429453 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колекція | Essentials |
| Країна виробник | Китай |
| Поверхня | Холодний світанок |






